Adwokatura Polska
DyskrecjaRzetelnośćUczciwość
Adwokat Słupsk

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy prawnej?

Nie czekaj, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu

Kancelaria Adwokacka adw. Ewy Rożnowskiej-Iwanickiej powstała z myślą o reprezentowaniu osób fizycznych, przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego przed sądami i organami administracji. Adwokat Ewa Rożnowska-Iwanicka od 2003 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Koszalinie, co potwierdza wykonywanie czynności zawodowych według obowiązujących standardów i zgodnie z etyką zawodową. Naszym priorytetem jest zachowanie tradycyjnych wartości zawodu adwokata oraz świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie.

  • Zakres działania Prowadzimy sprawy cywilne, karne, rodzinne, spadkowe i inne (w zależności od potrzeb klienta) przed sądami powszechnymi w całej Polsce. Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy projekty umów i sporządzamy pisma procesowe. Posiadamy prawo do składania kasacji i skargi do Sądu Najwyższego, skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego, skargi konstytucyjnej do Trybunału Konstytucyjnego oraz skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.
  • Klienci Kancelaria zapewnia obsługę prawną osób fizycznych - w tym osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego z Słupska i całego woj. pomorskiego. Oferujemy także usługi dedykowane początkującym przedsiębiorcom, obejmujące pomoc prawną w zakresie zakładania i rejestracji podmiotów gospodarczych (również spółek prawa handlowego).
  • Wyposażenie Kancelaria wyposażona jest w nowoczesną infrastrukturę biurową oraz posiada stały dostęp do aktualnej bazy elektronicznej informacji prawniczej. Wykorzystanie elektronicznych nośników informacji oraz najnowszej generacji urządzeń transferu danych umożliwia sprawną komunikację z klientami oraz świadczenie pomocy prawnej zdalnie. Kancelaria objęta jest systemem ochrony, zapewniającym pełne bezpieczeństwo powierzanych jej dokumentów.
  • Lokalizacja Kancelaria znajduje się w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 13a/16 (przy SR).

Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz bezustanny rozwój kwalifikacji (m.in. ukończone studia podyplomowe z zakresu Prawa Unii Europejskiej) to gwarancja obsługi prawnej na najwyższym poziomie.